WAKACJE Z BIG BENEM 2017

 

OBÓZ JĘZYKOWY w Ustroniu 29.07.-07.08.2017

 

 

Zapraszamy dzieci w wieku 8-14 lat do wzięcia udziału w letniej przygodzie językowej. Gwarantujemy aktywny wypoczynek połączony z praktycznym rozwijaniem umiejętności językowych w urokliwym otoczeniu. 

 

Przygoda z angielskim

Począwszy od pobudki ze "słówkiem dnia", poprzez dwugodzinne zajęcia w grupach językowych, popołudniowe warsztaty i gry plenerowe aż do wieczornego podsumowania: angielski będzie towarzyszył uczestnikom przez cały dzień. Będzie narzędziem niezbędnym do wykonania zadań, które każda z grup codziennie otrzyma . Zadania będą miały różnorodny charakter, z pewnością przydadzą się umiejętności sportowe, taneczne, wokalne, aktorskie, plastyczne oraz pracy w zespole. Wieczorem nastąpi podsumowanie zadań oraz przyznanie grupom punktów-wskazówek do rozwikłania pewnej zagadki ...

 

Turystyka:

Zwiedzanie Cieszyna: Pałac Larischów, Wzgórze Zamkowe, spacer do Czeskiego Cieszyna, zwiedzanie Ustronia, „Pętla Beskidzka" czyli wycieczka od Wisły do Istebnej, izba regionalna w Koniakowie, skocznia Adama Małysza, pobyt w Leśnym Parku Niespodzianek, wycieczka górska na Równicę, całodzienna wycieczka na Czantorię.

 

Zakwaterowanie:

ORW „Muflon" w Ustroniu, ul. Sanatoryjna 32, pełne wyżywienie, pokoje z łazienkami i dostępem do internetu, na terenie ośrodka 3 sale konferencyjne do zajęć językowych, sala gimnastyczna, duży teren rekreacyjny z placem zabaw, polem do mini-golfa i grillem.

 

Cena 1650 zł

 

Zapisy do 30 marca 2017 w sekretariacie szkoły.

 

 

 

Strona główna     |
Szkoła     |
Kursy     |
Zapisy     |
Plan lekcji     |
Wakacje 2017     |


Newsletter