l.p

Grupa

Lektor

Termin

Sala

1.

Mini Club 3-latki

p. Kamoda

p. Gęsigóra

środa. 15.30-16.30

2

2.

Mini Club 4-latki

p. Banasiak

p. Kucharska

pon. 15.30-16.30

środa 15.30-16.30

2

1

3.

Mini Club 4-5-latki nowa grupa

p. Kamoda

p. Gęsigóra

środa 16.30-17.30

2

4.

Mini Club 5-latki

p. Kamoda

p. Gęsigóra

wtorek 15.30-16.30

piątek 15.30-16.30

1

2

5.

Mini Club 5-latki

p. Banasiak

p. Kucharska

pon. 16.30-17.30

środa 16.30-17.30

2

1

6.

Mini Club 5-latki

p. Banasiak

p. Kucharska

pon. 17.30-18.30

środa 17.30-18.30

2

1

7.

6-latki nowa grupa

p. Kamoda

wtorek 16.30-17.15

piątek 16.30-17.15

1

2

8.

6-latki nowa grupa

p. Dębska

środa 17.15-18.00

piątek 17.15-18.00

4

5

9.

6-latki

p. Robakowska

pon. 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

3

4

10.

6-latki

p. Stępniak

wtorek 16.15-17.00

czwartek 16.15-17.00

2

1

11.

6-latki

p. Robakowska

pon. 16.15-17.00

czwartek 16.15-17.00

3

4

12.

7-latki nowa grupa

p. Dębska

środa 18.00-18.45

piątek 18.00-18.45

4

5

13.

7-latki

 

p. Stępniak

wtorek 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

2

1

14.

7-latki

p. Kamoda

wtorek. 17.30-18.15

piątek17.30-18.15

1

2

15.

7-latki

p. Piastowska-Szymczak

pon. 15.30-16.15

środa 15.30-16.15

5

4

16.

7-latki nowa grupa

p. Chojnacka-Tybura

wtorek 16.15- 17.00

czwartek 16.15-17.00

4

5

17.

7-latki

p. Lewańska

pon. 15.30-16.15

piątek 15.30-16.15

1

3

18.

8-latki

p. Stępniak

wtorek 17.15-18.00

czwartek 17.15-18.00

2

1

19.

8-latki

p. Piastowska-Szymczak

pon. 16.15-17.00

środa 16.15-17.00

5

4

20.

8-latki

p. Walczak-Liskiewicz

środa 15.30-16.15

piątek 15.30-16.15

6

5

21.

8-latki

p. Kamoda

wtorek 18.15-19.00

piątek 18.15-19.00

1

2

22.

9-latki

p. Walczak-Liskiewicz

środa 16.15-17.00

piątek 16.15-17.00

6

5

23.

9-latki

p. Chojnacka-Tybura

wtorek 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

4

5

24.

9-latki

p. Mujta

wtorek 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

6

2

25.

9-latki

p. Lewańska

pon. 16.15-17.00

piątek 16.15-17.00

1

3

26.

9-latki

p. Stępniak

wtorek 18.00-18.45

czwartek 18.00-18.45

2

1

27.

9-latki

p. Mujta

wtorek 17.15-18.00

czwartek 17.15-18.00

6

2

28.

10-latki

p. Piastowska-Szymczak

pon. 17.15-18.00

środa 17.15-18.00

5

6

29.

10-latki

 

p. Zielińska

środa 16.15-17.00

piątek 16.15-17.00

5

1

30.

10-latki

p. Robakowska

pon. 17.15-18.00

czwartek 17.15-18.00

3

6

31.

10-latki

p. Mujta

wtorek 18.00-18.45

czwartek 18.00-18.45

6

2

32.

10-latki

p. Mujta

wtorek 16.15-17.00

czwartek 16.15-17.00

6

2

33.

10-latki

 

p. Chojnacka-Tybura

wtorek 17.15-18.00

czwartek 17.15-18.00

4

3

34.

II rok dzieci starsze

(11 lat)

p. Lewańska

pon. 17.15-18.00

piątek 17.15-18.00

1

1

35.

II rok dzieci starsze

(11 lat)

p. Zielińska

środa 15.30-16.15.

piątek 15.10-16.15

5

1

36.

II rok dzieci starsze

(11 lat)

 

p. Piastowska

pon. 18.00-18.45

środa 18.00-18.45

5

6

37.

III rok dzieci starsze

(11-12 lat)

p. Lewańska

pon. 18.00-18.45

piątek 18.00-18.45

1

1

38.

III rok dzieci starsze

 

p. Zielińska

środa 17.15-18.00

piątek 17.15-18.00

5

4

39.

III rok dzieci starsze

 

p. Chojnacka

wtorek 18.00-18.45

czwartek 18.00-18.45

4

3

40.

I rok młodzież

p. Robakowska

pon. 18.00-19.00

czwartek 18.00-19.00

3

6

41.

II rok młodzież

p. Żuber

pon. 17.15-18.15

czwartek 17.15-18.15

4

5

42.

II rok młodzież

p. Żuber

wtorek 17.15-18.15

piątek 17.15-18.15

5

6

43.

II młodzież

p. Zielińska

środa 18.00-19.00

piątek 18.00-19.00

5

4

44.

III młodzież

p. Żuber

wtorek 18.15-19.45

piątek 18.15-19.45

5

6

45.

III młodzież

p. Ślusarska

pon. 15.30-17.00

czwartek 15.30-17.00

6

6

46.

III młodzież

p. Ślusarska

wtorek 15.30-17.00

piątek 15.30-17.00

3

6

47.

IV młodzież

p. Żuber

pon. 15.30-17.00

czwartek 15.30-17.00

4

3

48.

IV młodzież

p. Żuber

pon. 18.30-20.00

czwartek 18.30-20.00

4

5

49.

IV młodzież

p. Ślusarska

pon. 17.15-18.45

środa 17.15-18.45

6

3

50.

FCE nowa grupa

p. Ślusarska

wtorek. 17.15-18.45

czwartek 17.15-18.45

3

4

51.

FCE nowa grupa

p. Ślusarska

środa. 15.30-17.00

piątek 17.15-18.45

3

3

52.

FCE grudzień 2017

p. Ślusarska

pon. 19.00-20.30

środa 19.00-20.30

3

4

53.

IELTS

p. Ślusarska

wtorek 19.00-20.30

czwartek 19.00-20.30

4

3

54.

I rok dorośli

p. Stępniak

wtorek 19.00-20.00

czwartek 19.00-20.00

3

4

55.

konwersacje młodzież

p. Makkink

środa 18.00-18.50

2

56

konwersacje dorośli

p. Makkink

środa-19.00-19.50

6

57

kurs maturalny

p. Rak

wtorek 15.30-17.00

piątek 15.30-17.00

5

4