l.p Grupa Lektor Termin Sala
1. Mini Club 3-latki AB

 

pon. 15.30-16.30 2
2. Mini Club 4-latki AB

 

środa 15.30-16.30

 

2

 

3. Mini Club 4-5-latki AB

 

pon. 16.30-17.30

środa 16.30-17.30

2

2

4. Mini Club 5-latki AB

 

pon. 17.30-18.30

środa 17.30-18.30

2

2

5. 6-latki ML

 

pon. 15.30-16.15

środa 15.30-16.15

1

5

6. 6-latki AWS

 

wtorek 16.25-17.10

piątek 16.25-17.10

1

1

7. 6-latki wtorek 16.15-17.00

piątek 16.15-17.00

5

4

8. 7-latki AWS wtorek 15.30-16.15

piątek 15.30-16.15

1

1

9. 7-latki ML pon. 16.25-17.10

środa 16.25-17.10

1

5

10. 7-latki MPS pon. 16.25-17.10

środa 16.25-17.10

5

1

11. 7-latki BK wtorek. 17.20-18.05

czwartek 17.20-18.05

2

1

12. 7-latki IR pon. 17.20-18.05

czwartek 17.20-18.05

4

2

13. 8-latki

 

IR pon. 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

4

5

14. 8-latki IR pon. 18.15-19.00

czwartek 18.15-19.00

4

2

15. 8-latki BK wtorek 16.25-17.10

czwartek 16.25-17.10

2

1

16. 8-latki AWS wtorek 17.20-18.05

piątek 17.20-18.05

1

1

17. 8-latki AD środa 17.20-18.05

piątek 17.20-18.05

1

2

18. 9-latki BK wtorek 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

2

1

19. 9-latki MPS pon. 15.30-16.15

środa 15.30-16.15

5

1

20. 9-latki AD środa 18.15-19.00

piątek 18.15-19.00

1

2

21. 9-latki ML pon. 17.20-18.05

środa 17.20-18.05

1

5

22. 9-latki MZ środa 16.25-17.10

piątek 16.25-17.10

3

6

23. 10-latki BK wtorek 18.15-19.00

czwartek 18.15-19.00

2

1

24. 10-latki MZ środa 15.30-16.15

piątek 15.30-16.15

3

6

25. 10-latki AWS wtorek 18.15-19.00

piątek 18.15-19.00

1

1

26. 10-latki MPS pon. 17.20-18.05

środa 17.20-18.05

5

6

27. II poziom dzieci starsze

(11-lat)

wtorek 17.15-18.00

piątek 17.15-18.00

5

4

28. II poziom dzieci starsze

(11-lat)

wtorek 16.25-17.10

czwartek 16.25-17.10

4

3

29. II poziom dzieci starsze

(11-lat)

MZ środa 17.20-18.05

piątek 17.20-18.05

3

6

30. II poziom dzieci starsze

(11-lat)

ML pon. 18.15-19.00

środa 18.15-19.00

1

5

31. III poziom dzieci starsze

(12 lat)

MZ środa 18.15-19.00

piątek 18.15-19.00

 

3

6

32. III poziom dzieci starsze

(12 lat)

IR pon. 16.25-17.10

czwartek 16.25-17.10

4

5

33. III poziom dzieci starsze

(12 lat)

wtorek 15.30-16.15

czwartek 15.30-16.15

4

3

34. III poziom dzieci starsze

(12 lat)

MPS pon. 18.15-19.00

środa 18.15-19.00

5

6

35. II poziom młodzież

 

pon. 17.15-18.15

czwartek 17.15-18.15

3

6

36.

 

II poziom młodzież

 

 

AS wtorek 16.00-17.00

czwartek 16.00-17.00

3

4

37.

 

III poziom młodzież pon. 15.30-17.00

czwartek 15.30-17.00

3

6

38. III poziom młodzież

 

AS wtorek 17.15-18.45

czwartek 17.15-18.45

3

4

39.

 

IV poziom młodzież D.Ś pon. 15.30-17.00

piątek 15.30-17.00

6

3

40.

 

Kurs FCE nowa grupa D.Ś. pon. 19.00-20.30

środa 19.00-20.30

6

4

41. Kurs FCE nowa grupa D.Ś. wtorek 19.00-20.30

czwartek 19.00-20.30

4

3

42.

 

Kurs FCE grudzień 2019 D.Ś. pon. 17.15-18.45

środa 15.30-17.00

6

4

43.

 

Kurs FCE grudzień 2019 D.Ś. wtorek 17.15-18.45

czwartek 17.15-18.45

4

3

44.

 

Kurs IELTS D.Ś. środa 17.15-18.45

piątek 17.15-18.45

4

3

45.

 

I poziom dorośli (A1) AS wtorek 19.00-20.00

czwartek 19.00-20.00

3

4

46.

 

II poziom dorośli (A2) AS pon. 19.00-20.00

środa 19.00-20.00

5

6

47.

 

III poziom dorośli (B1) pon. 18.30-19.30

czwartek 18.30-19.30

3

6

48.

 

Konwersacje młodzież WM wtorek 18.00-18.50 6
49.

 

Konwersacje dorośli WM wtorek 19.00-19.50 6