HISTORIA

Istniejemy od 1995 roku. Początkowo szkoła mieściła się w biurowcu Wielobranżowej Spółdzielni Pracy na ul. 29-go Listopada 64. Ze względu na wzrastającą liczbę kursantów przenieśliśmy się do bardziej przestronnego lokum. Od stycznia 1997 mamy siedzibę przy ul. Dąbrowskiego  12. Nasi uczniowie doceniają dogodne usytuowanie szkoły na spokojnej ulicy w centrum Kutna, w pobliżu wielu szkół średnich. Posiadamy 6 komfortowych sal lekcyjnych, w tym dwie dla najmłodszych kursantów. Cieszymy się mogąc zapewnić naszym uczniom tak komfortowe warunki nauki.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania. Uważamy, że wczesny start to klucz do sukcesu i dlatego do nauki zapraszamy już dzieci 3-letnie. Naszym kursantom gwarantujemy kontynuację nauki aż do osiągnięcia poziomu Cambridge Exams FIRST i ADVANCED. Nasze kursy zapewniają harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych, ze szczególnym naciskiem na umiejętność swobodnego porozumiewania się, niezbędną do funkcjonowania we współczesnym świecie. Przygotowujemy kursantów do egzaminów maturalnych, egzaminu ósmoklasisty oraz do międzynarodowych egzaminów Cambridge English dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ze względu na naszą wieloletnią współpracę i regularne przygotowanie kursantów do egzaminów Cambridge English mamy status Cambridge English Preparation Centre i jesteśmy członkiem Advantage Program na poziomie Premium. Nasze kursy prowadzimy w wariancie stacjonarnym i online.

KURSY STACJONARNE

– odbywają się w siedzibie szkoły

– idealne dla najmłodszych kursantów

– wskazane dla osób, którzy cenią bezpośredni kontakt z grupą oraz stały nadzór nauczyciela

– stałe godziny zajęć i stały skład grupy

– aktywny udział w przebiegu zajęć: ćwiczeniach, dyskusjach, projektach

– program kursu i podręcznik identyczny jak na zajęciach online

– regularna ocena postępów: konwersacje, sprawdziany, egzaminy, prace pisemne

– grupy do 12 osób

uwzględnij czas na dojazd do szkoły, zajęcia rozpoczynamy i kończymy punktualnie

KURSY ONLINE

– bez dojazdów

– idealne dla zajętych, podróżujących bądź ceniących komfort własnej przestrzeni

– prowadzone na żywo z lektorem

– stałe godziny zajęć i stały skład grupy

– interakcja z nauczycielem i innymi uczestnikami kursu

– aktywny udział w przebiegu zajęć: ćwiczeniach, dyskusjach, projektach

– program kursu i podręcznik identyczny jak na zajęciach stacjonarnych

– regularna ocena postępów: konwersacje, sprawdziany, egzaminy, prace pisemne

– grupy do 10 osób

– potrzebujesz komputera/tabletu ze stabilnym łączem internetowym i kamerką, adresu email, spokojnego miejsca

CO ZAPEWNIAMY?

• bezpłatny test kwalifikacyjny
  • podział na grupy wiekowe
  • wysoki poziom nauczania: 100% zdawalności egzaminów Cambridge: sukces ten zawdzięczamy połączeniu nowoczesnych metod nauczania z regularną kontrolą postępów w nauce. Każdy semestr kończy się pisemnymi i ustnymi egzaminami.
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: nasi lektorzy to absolwenci studiów filologicznych, którzy doświadczenie zawodowe łączą z pasją nauczania. Zajęcia są hospitowane pod kątem przygotowania i metod pracy
  • nowoczesne sale wyposażone w sprzęt multimedialny
  • aktualne materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw
  • intuicyjny dziennik elektroniczny, umożliwiający kontrolę postępów, obecności i finansów
  • możliwość rozłożenia opłaty za kurs na raty
  • małe grupy czyli komfort i efektywność pracy

DLACZEGO BIGBEN?

• Jesteśmy sprawdzeni. Istniejemy na rynku od ponad 25 lat. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu kursów i prowadzeniu zajęć.
  • Jesteśmy dynamiczni i nieustannie się rozwijamy. Każdy nowy rok szkolny to szersza oferta edukacyjna i coraz więcej kursantów .
  • Jesteśmy wiarygodni. Zapewniamy bezpłatny próbny tydzień nauki, podczas którego można zapoznać się ze szkołą i metodami pracy przed podjęciem decyzji o zapisie
  • Budzimy zaufanie: regularnie monitorujemy i oceniamy postępy kursantów
  • Uczymy nowocześnie: korzystamy z innowacyjnych materiałów, platform i sprzętu cyfrowego aby nauka u nas była efektywna i zapewniała rozwój kluczowych umiejętności XXl wieku.